kursy

OŚWIĘCIM W PROJEKCIE E-MOCNI: ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA BEZPŁATNE SZKOLENIA!

Cykl szkoleń składa się z 6 spotkań, 2-3 godzinnych. Szkolenia organizujemy raz lub dwa razy w tygodniu, w godzinach dopołudniowych i popołudniowych. Program obejmuje m.in. tematy związane z finansami, hobby, sprawami codziennymi czy relacjami z bliskimi.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Szkolenia są przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia. Polecamy je szczególnie osobom planującym zmianę pracy, tym, którzy chcieliby nauczyć się czegoś nowego, mają kłopoty z domowymi finansami i dzięki internetowi mogliby zaoszczędzić pieniądze. A także osobom z różnego rodzaju niepełnosprawnościami czy tym, które dotychczas nie korzystały z sieci. Dla tych ostatnich przeznaczone jest szkolenie „Pierwsze kroki z komputerem”.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Szkolenia są bezpłatne. Odbywają się w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Gmina Miasto Oświęcim dołączyła do tej inicjatywy jako jedna ze 101 gmin z całej Polski. Szkolenia odbywają się w Bibliotece GALERIA KSIĄŻKI. Co ważne, oprócz komputerów i internetu, na miejscu jest tu również dodatkowy sprzęt, który ułatwi w nich udział. W ramach „e-Mocnych” do gminy trafiły klawiatura z dużymi klawiszami, trackball, tablet i laptop. Realizację szkoleń koordynuje Monika Sobota, która na co dzień pracuje w miejscowej Bibliotece. Zapisy na szkolenia przyjmujemy w dziale Promocji Biblioteki, osobiście, telefonicznie: 33 8479816 lub mailowo: instruktor@mbp-oswiecim.pl

WIĘCEJ INFORMACJI:
Strona Biblioteki
Strona Projektu
FunPage Projektu

EMOCNI_logo_podstawowe_300dpiProjekt „e-Mocni” jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Za jego wdrożenie odpowiada partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja (partner wiodący), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.

W jaki sposób korzystać z bankowości elektronicznej? Jak zapisać się przez internet do lekarza? Co zrobić, by zadbać o prywatność naszą i bliskich w sieci? Co napisać w CV, by dostać dobrą pracę? Zapraszamy mieszkańców na bezpłatne szkolenia, które Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI organizuje w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści
e-MOCNI_fb_zaproszenie_na_szkolenia