nowosc_ikona

Czytanie przyjemne jak zawsze, wygodne jak nigdy!

Przekonaj się, co zyskujesz, mając dostęp do ponad 16000 e-booków!

Proponujemy Ci, drogi Czytelniku, aplikację Legimi. Wystarczy smartfon, tablet lub czytnik, abyś uzyskał bezpłatny dostęp do 16 000 książek. W Czytelni Naukowej otrzymasz specjalny kod, a bibliotekarz z przyjemnością zaprezentuje Ci, w jak prosty sposób można zalogować się do aplikacji, wybrać ulubione lektury, a potem już tylko czytać do woli!

Oto lista książek najchętniej czytanych przez użytkowników Legimi:

1. "Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins
2. "Immunitet" Remigiusza Mroza
3. "Lampiony" Katarzyny Bondy
4. "Pogromca lwów" Camilli Lackberg
5. "Złudzenie" Charlotte Link

Po te same tytuły sięgają najchętniej również Ci, którzy preferują klasyczne, papierowe wydania, wypożyczane w bibliotece. Nie jesteśmy jednak w stanie zapewnić tylu egzemplarzy, by wszyscy nasi Czytelnicy mogli bezzwłocznie do nich dotrzeć. Jeśli więc nie chcesz czekać w kolejce, aby przeczytać najświeższy bestseller – pobierz ten tytuł poprzez Legimi. To naprawdę bardzo proste i wygodne, a bibliotekarze pomogą w przypadku jakichkolwiek niejasności. Zapraszamy, tytułów wciąż przybywa!

W ramach uiszczonej przez bibliotekę opłaty jej czytelnicy mogą czytać dowolne e-booki z oferty abonamentowej. Możliwość wypożyczania mają wyłącznie czytelnicy Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI. Wystarczy na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założyć konto i już można pobierać bezpłatną aplikację Legimi. Wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie czytać można na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku (z systemem Android). Korzystać można z dwóch wybranych urządzeń (np. tablet i smartfon). Oczywiście – wszystko za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Z wizytą w BIBLIOTECE nie warto czekać, ponieważ liczba darmowych kodów jest ograniczona!

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do serwisu, wystarczy:
1. Posiadać aktualną kartę biblioteczną Miejskiej Biblioteki Publicznej GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu
2. Odebrać w w Czytelni Naukowej kod dostępu. Pobrany przez czytelnika kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany (w przeciwnym wypadku kod wygasa).
3. Wejść na stronę www.legimi.pl/rajska/ i założyć bezpłatne konto.
4. Wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece.
5. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi.
6. Zalogować się do aplikacji i - czytać e-booki bez ograniczeń.
7. Kod jest aktywny przez miesiąc, licząc od daty zalogowania. Potem należy pobrać kod dostępu na kolejny miesiąc.

Warto nie zwlekać z odebraniem darmowego kodu, ponieważ Biblioteka dysponuje ograniczoną ich liczbą! Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: informatyk@mbp-oswiecim.pl

Wypożyczanie e-booków jest bezpłatne dla aktywnych czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu.

INFORMACJE TECHNICZNE

W ramach zamówionego przez bibliotekę limitu każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek. Jeśli przed upływem miesiąca otrzyma komunikat o przekroczeniu limitu oznacza to, że wyczerpała się pula dla całej placówki.

Po pobraniu e-booki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.