Check this! – Smaczny turniej stolikowy

Co sprawdzi się zamiast ziemniaka, kiedy powstał pierwszy McDonald, jakie Chińczycy najbardziej lubią jajka … jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, to nie wahaj się! Weź udział w naszym turnieju stolikowym, który odbędzie się 17 kwietnia 2020 o godz. 17:00.

O co chodzi w turnieju? Turniej będzie składał się z kilku części. Jeśli bywasz w sklepach spożywczych, jadasz w fast food’ach i znasz niektóre marki spożywcze, to świetnie poradzisz sobie z pytaniami. Będziemy pytać o rzeczy związane tylko ze spożywką. Oprócz pytań będzie kilka zadań drużynowych. Umiesz obierać ziemniaki? Uważaj! Może to będzie jedno z zadań na czas … Myślisz, że to niemożliwe w Bibliotece? Przekonaj się, że czeka Cię dobra zabawa. Zbierz ekipę, od dwóch, do czterech osób. Wymyślcie sobie nazwę drużyny i zgłoście się do udziału w turnieju. Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia w Dziale Promocji Biblioteki tel. 33 847 98 16, mail: instruktor@mbp-oswiecim.pl.

Regulamin turnieju TUTAJ

Kto może zgłosić się do turnieju? Tym razem szansę na zabłyśnięcie i pokazanie ogromu wiedzy damy młodzieży. Zapraszamy osoby w wieku 16-20 lat.

Co można wygrać? Wygraną jest świetnie spędzony czas w doborowym towarzystwie. Jeśli to za mało, to dorzucamy voucher na 100 zł do Take a Break Coffee. Będziecie mieli gdzie świętować wygraną! Wygrani zabłysną także na ścianie gwiazd w Strefie WMC. Brawo Wy!

Czekamy na Was. Obiecujemy, że pytania nie będą bardzo trudne!