Co można powiedzieć o grze Rummikub? Wciągająca, emocjonująca i inna w każdej rozgrywce, a dzięki czterem rodzajom Jokerów, nieprzewidywalna na każdym kroku. Taka właśnie jest gra Rummikub. Jeśli jeszcze w nią nie graliście, to nie traćcie czasu. Zwłaszcza, że oświęcimska Biblioteka już wkrótce organizuje Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Rummikub 2020.

Chcesz poćwiczyć, ale nie masz gdzie? Mamy na to rozwiązanie. Egzemplarz gry jest dostępny w Bibliotece Młodych, na 1 piętrze. Można zagrać z grupą znajomych, zaprosić do gry rodziców, dziadków, kolegów z klasy. Spróbuj i daj się ponieść emocjom! Pozbądź się wszystkich kostek, zanim zrobią to inni! Dobra strategia w połączeniu z odrobiną szczęścia pozwolą Ci przechytrzyć przeciwników. To co, wchodzisz do gry?

Kiedy już wejdziesz do gry, to nie zapomnij zgłosić się do eliminacji, które odbędą się 19 czerwca 2020 r. o godz. 17.00. Zgłoszenia już teraz są dostępne TUTAJ Nie zastanawiaj się długo! Ilość miejsc jest ograniczona.

Zastanawiasz się co z tego będziesz mieć? Możliwe, że tytuł Mistrza Polski w Rummikub 2020, bo zwycięzca eliminacji w Bibliotece powalczy o ten tytuł w trakcie Mistrzostw Polski Rummikub w Warszawie podczas Planszówek na Narodowym. Oprócz Mistrza dla trzech najlepszych graczy w eliminacjach przewidziane są nagrody wydawnictwa TM Toys.

Regulamin oraz zasady gry i Turnieju dostępne są na stronie internetowej biblioteki, w wydarzeniu na Facebooku, w Bibliotece – Dział Promocji, a także na stronie Organizatora www.rummikub.pl
Regulamin eliminacji TUTAJ
Jak przeprowadzić eliminacje TUTAJ
Rummikub Mistrzostw Polski 2020 TUTAJ
Informacje dotyczące Turnieju Eliminacyjnego TUTAJ
Zgoda rodzica w przypadku niepełnoletnich graczy TUTAJ

Jeśli nie lubicie rywalizacji, to może chcecie pomóc w organizacji eliminacji? Szukamy wolontariuszy, osoby, które będą czuwały nad prawidłowym przebiegiem turnieju. Chcesz zostać sędzią? Chcesz osobiście poznać zwycięzcę eliminacji? Czeka Cię dobra zabawa! Zgłoś się do nas! Zgłoszenia przyjmujemy osobiście w Dziale Promocji Biblioteki na 2 piętrze. Zadzwoń do nas, opowiemy o szczegółach i korzyściach płynących z wolontariatu tel. 33 847 98 16.