10 lat Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu

10 lat Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu

10 lat temu, 4 lipca 2011 roku, rozpoczęliśmy pracę w nowym budynku Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu. Te 10 lat, to były piękne chwile i dziękujemy każdemu Czytelnikowi, każdej osobie, dzięki której istnieje to niesamowite miejsce. Dziś wiemy, że było warto, a nasi Czytelnicy tylko nas w tym utwierdzają.

5 lipca zapraszamy do Biblioteki po słodki poczęstunek i balony dla najmłodszych. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w przestrzeni Biblioteki "Gdzie czytają oświęcimianie". Będzie można również wypożyczyć literackie hity dziesięciolecia w GALERII KSIĄŻKI i wziąć udział w konkursie wiedzy o oświęcimskiej książnicy na facebooku Biblioteki - oczywiście do zdobycia będą fajne nagrody.

Sprawdź co wiesz o Bibliotece GK w Oświęcimiu. Zapraszamy do zabawy, wystarczy kliknąć w link: http://bityl.pl/PNgaQ
Do wygrania są nagrody dla 10-ciu osób, które najwięcej wiedzą o oświęcimskiej Bibliotece. Zabawa trwa dzisiaj (5 lipca) do północy. WAŻNE! Po zakończeniu quizu, w rankingu należy podać nr swojej karty bibliotecznej, żebyśmy wiedzieli komu przekazać nagrodę. Ze Zwycięzcami będziemy się kontaktować telefonicznie do końca tygodnia.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony