10 kwietnia 2024, o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z autorką książki "Dietooporne", kobiecego przewodnika psychologicznego, Patrycją Kłósek-Bzowską.

Patrycja Kłósek-Bzowska - jest doktorem nauk o zdrowiu, psychodietetykiem, dietetykiem klinicznym, właścicielem marki Paleta Diet, wykładowcą akademickim.
Krótki opis książki:
„Jeśli przeczytałaś tę książkę i wykonałaś zawarte w niej ćwiczenia, to jesteś już na drodze swojej przemiany. Masz wiedzę i narzędzia potrzebne do tego, żeby tą drogą podążać. Wiesz, że lepiej iść małymi krokami, niż robić ogromne susy, bo szybkie zmiany przynoszą zwykle odwrotny skutek. Zdajesz sobie też sprawę, że nie musisz robić wszystkiego na 100 procent, że są sytuacje, w ktorych zdecydowanie lepiej sprawdza się plan minimum. Ważne, żebyś starała się wprowadzać do swojego życia to, co ci służy. Twoim celem jest odzyskanie samoregulacji w jedzeniu, bo właśnie ona doprowadzi cię do wymarzonej sylwetki i poprawy samopoczucia. Pamiętaj, że to ty jesteś specjalistką od samej siebie i wsłuchuj się w sygnały, które wysyła twoje ciało. Traktuj się też z wyrozumiałością i troską, jak najlepszą przyjaciółkę. Dzień po dniu ucz się akceptować siebie taką, jaka jesteś.”- to fragment z zakończenia książki.

Oto kilka kluczowych punktów, które ta książka „Dietooporne” porusza:
- Zmiana Nawyków Żywieniowych
- Asertywność i Określanie Celów
- Pewność Siebie i Poczucie Własnej Wartości
- Relacja z Jedzeniem

Ta książka to nie tylko przewodnik po zdrowym odżywianiu. To pełna inspiracji opowieść o zmianie, samopoznaniu i budowaniu zdrowego stylu życia, który przetrwa na lata. Jeśli szukasz nie tylko diety, ale przemiany wewnętrznej, ta lektura jest dla Ciebie idealna / autorki
Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony
//]]>