Dostojna Mała Jodełka – przedstawienie i świąteczne warsztaty DIY w Bibliotece

W świątecznej atmosferze zapraszamy całe rodziny na przedstawienie Dostojna Mała Jodełka połączone z warsztatami tworzenia ozdób choinkowych, które odbędą się 17 grudnia 2019 r. o godz. 16:00, w informatorium Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu.

Oświęcimska Biblioteka wraz z zespołem teatralnym Scena Mistrzów zaprasza 17 grudnia, o godzinie 16:00, na przedstawienie Dostojna Mała Jodełka. W wyjątkowy świat wesołych świąt zabiorą nas: Marta Karolus, Iga Grabowska, Dorota Zięba, Michalina Zięba, Marcela Wysogląd, Julia Kamińska, Patrycja Zając, Julia Janik, Nikola Kowalczyk, Maja Bęc, Zosia Karolczak - pod opieką niesamowitej Łucji Jurys.

Sztuka oparta jest na przepięknej, starej, irlandzkiej opowieści obrazującej przemianę skromnej jodełki w dostojne, świąteczne drzewo. O tym jak ta przemiana następowała i czy oprócz dobra w życiu musi być też zło, i jak bardzo potrzebni są ludzie-anioły, dowiecie się na przedstawieniu. Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty tworzenia ozdób choinkowych.
Zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnego tworzenia ozdób, którymi będzie można przyozdobić swoje domy. Zatrzymajmy się w pędzie codziennego życia i poświęćmy trochę czasu dla siebie i swoich najbliższych, zróbmy razem coś fajnego, niech będzie to rodzinną pamiątką.

Wstęp na spektakl i udział w warsztatach jest wolny.
Zapraszamy serdecznie.