REZERWACJE

Czytelnik zgodnie z regulaminem może zarezerwować maksymalnie 5 tytułów na jedno konto. Rezerwacji można dokonywać poprzez konto Użytkownika, po wcześniejszym zalogowaniu się lub telefonicznie 33 847 98 02, w godzinach pracy, od poniedziałku do piątku, od 9:00-19:00, według kolejności zgłoszeń.

Realizacja rezerwacji trwa 4 dni robocze. Czytelnik po otrzymaniu powiadomienia telefonicznego o przygotowanych do odbioru rezerwowanych książkach, będzie miał 2 dni robocze na ich wypożyczenie. Jeżeli w tym terminie nie zgłosi się do biblioteki, rezerwacja ulegnie anulowaniu. Książki rezerwowane należy odbierać w wypożyczalni na II p.


ZAMÓWIENIA

Czytelnik może zamówić 10 tytułów na jedno konto do wypożyczenia. Ze względu na konieczność trzydniowej kwarantanny zbiorów można zamawiać tylko dostępne książki i audiobooki. Nie ma możliwości zamawiania zbiorów wypożyczonych, kwarantannowanych i będących w opracowaniu.

Realizacja zamówienia trwa 2 dni robocze. Czytelnik po otrzymaniu powiadomienia telefonicznego o przygotowanych do odbioru zamawianych książkach, będzie miał 2 dni robocze na ich wypożyczenie. Jeżeli w tym terminie nie zgłosi się do biblioteki, zamówienie ulega anulowaniu. Książki zamawiane należy odbierać w informatorium na parterze.

Zamówień można dokonywać telefonicznie: 33 847 98 10 lub mailowo: infobroker@mbp-oswiecim.pl lub poprzez konto Użytkownika. Kanały te obsługiwane są w godzinach pracy, od poniedziałku do piątku, od 9:00-19:00, według kolejności zgłoszeń.

Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony