Una i Dan uczą się i mieszkają w jednej szkole, ale nigdy się nie spotkali. Poznają się poprzez listy zostawiane w jednej z książek w zapomnianej bibliotece. Szybko okazuje się, że z pozoru normalna szkoła, skrywa mroczne tajemnice. Czy dwójce przyjaciół uda się je odkryć? Możecie się o tym przekonać, wygrywając w naszym konkursie książkę „Papierowe serca” Elisy Puricellii Guerry (wyd. Akapit Press).

Uczniów klas 4-6 szkół podstawowych zapraszamy do napisania listu do swojego przyjaciela, w którym opiszą w ciekawy sposób swoją szkołę. UWAGA! Listy nie mogą mieć więcej niż 100 słów oraz muszą zawierać minimum 4 rysunki, które będą uzupełniały tekst. Ważna będzie estetyka wykonania pracy, poprawność językowa listu oraz jego ciekawa treść.

Na listy (w kopertach) czekamy do 28 kwietnia br.
Można je przynieść do Biblioteki w wrzucić do specjalnej skrzynki pocztowej ustawionej w Bibliotece Młodych na I piętrze lub wysłać na adres:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI
ul. Nojego 2B
32-600 Oświęcim
Z dopiskiem „Papierowe serce”.
Nagrody: dla zwycięzcy książka „Papierowe serca” Elisa Puricellia Guerra (wyd. Akapit Press)oraz upominki niespodzianki od Biblioteki, dla szkoły, z której pochodził będzie zwycięzca, zestaw książek od wydawnictwa Akapit Press.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

OŚWIADCZENIE RODZICA_konkurs_list do przyjaciela

2019_Regulamin konkursu_list od przyjaciela
Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony
//]]>