Drodzy Czytelnicy,

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z 6 listopada 2020 r. zmuszeni jesteśmy zamknąć placówkę i pracować za zamkniętymi drzwiami. Jednak nie chcemy pozbawiać Państwa kontaktu z książką, czy audiobookiem, dlatego uruchamiamy usługę Książka na Wynos.

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 33 847 98 10 lub mailowym infobroker@mbp-oswiecim.pl jak również za pomocą konta użytkownika, przygotujemy dla Was dostępne pozycje i umówimy się na ich odbiór na konkretną godzinę przy drzwiach wejściowych do Biblioteki.

Odbiór będzie możliwy, po okazaniu karty czytelnika, od poniedziałku do piątku, w godzinach 11:00-19:00. Przypominamy, że podczas odbioru książek należy mieć zasłonięty nos i usta, zachować dystans, a kontakt z pracownikiem ograniczyć do minimum. Czytelnicy będą obsługiwani pojedynczo.

Zwrotów książek można dokonywać również poprzez wrzutnię całodobową znajdującą się przy wejściu do biblioteki od strony targowiska. Jednocześnie informujemy, że nie naliczamy kar za przetrzymane materiały, a już wypożyczone są automatycznie prolongowane.

Książka na wynos – tak to działa:

1. Zaloguj się na swoje konto czytelnicze mbp-oswiecim.pl › katalog › wejście › zaloguj.
2. Wyszukaj interesujące - dostępne Cię tytuły.
3. Zrób wykaz zamawianych dostępnych egzemplarzy w zakładce Kontakt › Nowe zgłoszenie.
4. Kliknij opcję Zgłoś.
5. Informację o realizacji zamówienia otrzymasz na swoje konto czytelnicze.

-> lub po prostu zadzwoń 33 847 98 10

-> albo napisz na maila: infobroker@mbp-oswiecim.pl i umów się na konkretny dzień i godzinę.

Zamawiać można tylko dostępne w bazie książki (nie można zamawiać książek oznaczonych jako kwarantannowane, w opracowaniu lub wypożyczone).

Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony