Powieści Marcina Szczygielskiego dla młodego czytelnika. Webinarium

TEMAT: Od Szczecina do przestrzeni kosmicznej. Powieści Marcina Szczygielskiego dla młodego czytelnika. PROWADZENIE: dr Karolina Starnawska KIEDY: 27 listopada, o godzinie 20.30.

Podczas spotkania przedstawione i omówione zostaną publikacje współczesnego, wielokrotnie nagradzanego i wszechstronnego pisarza, jakim jest Marcin Szczygielski.

PROWADZĄCA : Karolina Starnawska - doktor nauk humanistycznych, adiunkt na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nauczycielka w Szkole Społecznej w Bytomiu. Dydaktyczka, literaturoznawczyni, miłośniczka dobrej książki dla młodzieży, nowych technologii i górskich wędrówek. Pisze blog www.lekcjepolskiego.pl, prowadzi profil @lekcje_polskiego na Instagramie. Autorka książki "Portret dziewczynki, dziewczyny i kobiety w powieściach Marii Kürger"UWAGA! PRZED UDZIAŁEM W WEBINARIUM PRZECZYTAJ REGULAMIN! DOSTĘPNY PONIŻEJ. UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST RÓWNOZNACZNY Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU.
Regulamin

JAK ZALOGOWAĆ SIĘ NA PLATFORMĘ WEBINARYJNĄ: Aby wziąć udział w webinarium wystarczy kliknąć TUTAJ (https://cld.clickmeeting.com/od-szczecina-do-przestrzeni-kosmicznej) oraz podać swoje imię i adres mailowy, (można również włączyć opcję sprawdzania swojego sprzętu), następnie kliknąć przycisk „Wejdź”, „Rejestruj”).

Rejestracji najlepiej dokonać 15 minut przed spotkaniem (czyli o 20.15) i czekać na jego rozpoczęcie.

W trackie spotkania osoba moderująca, będzie służyć pomocą w razie jakichkolwiek trudności.

Aby wziąć udział w spotkaniu nie trzeba mieć kamerki internetowej – wystarczy połączenie internetowe, słuchawki lub głośniki.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY!

CO TO JEST WEBINARIUM: Webinarium, to wykład internetowy przeprowadzany za pomocą specjalnie do tego przygotowanej platformy. Aby wziąć udział w webinarium wystarczy dostęp do internetu oraz głośniki lub słuchawki. O wyznaczonej godzinie należy zalogować się do platformy webinaryjnej wchodząc na podany przez organizatora link (znajdą go Państwo poniżej). Rejestracji najlepiej dokonać 15 minut przed spotkaniem i czekać na jego rozpoczęcie.

Przed udziałem w spotkaniu prosimy także o zapoznanie się z informacjami zawartymi tutaj: http://www.biblioteki.org/webinaria/Przed_udzialem_w_webinarium_to_warto_wiedzie-.html To przydatne informacje przygotowane przez zespół Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony