Wynik naboru na stanowisko Bibliotekarz w Mikroświecie Zabawy. Nabór nie został rozstrzygnięty. Nie została wybrana żadna osoba.


Miejska Biblioteka Publiczna im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu ogłasza nabór do pracy na 1 stanowisko Bibliotekarz (dział Mikroświat Zabawy).

Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe pedagogiczne.
2. Umiejętności animacyjne w pracy z dzieckiem, do (między innymi) organizacji i prowadzenia poranków literackich dla przedszkoli, imprez i zajęć czytelniczo - edukacyjno – rozwojowych.
3. Orientacja w problematyce literatury dziecięcej i młodzieżowej.
4. Dodatkowym atutem będzie umiejętność wykorzystywania narzędzi cyfrowych w pracy edukacyjnej oraz znajomość języka obcego.

Informacje o działalności Mikroświata Zabawy w Bibliotece GALERIA KSIĄŻKI dostępne są na stronie internetowej GALERII KSIĄŻKI http://mbp-oswiecim.pl/oferta/dzieci-mlodsze/

Oferty można składać w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu ul. Nojego 2B 32-600 Oświęcim, w sekretariacie II.p lub na adres: kadry@mbp-oswiecim.pl, w terminie do dnia 20 lutego 2019 r.
Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony
//]]>