Zmiana godzin otwarcia Biblioteki poniedziałek-piątek 8:00-15:00

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 12 kwietnia do 7 maja br. Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu
będzie otwarta w godzinach 8:00 - 15:00.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Czytelników, zachęcamy do korzystania z samoobsługowych urządzeń do wypożyczania książek - Bookbox, zwracania książek do wrzutni całodobowej i zamawiania książek telefonicznie, mailowo lub przez konto Użytkownika i odbierania ich w książkomacie. Wszystkie samoobsługowe urządzenia są na bieżąco dezynfekowane.

Bookboxy są dwa i znajdują się zarówno w Wypożyczalni, jak i w Bibliotece Młodych.

Książkomat stanowi bezkontaktową alternatywę wypożyczeń, umożliwiającą odbiór zamówionych książek 24/dobę. Znajduje się przy wejściu do Biblioteki od strony targowiska (tam gdzie jest wrzutnia). Zamówione u nas książki można odebrać o dogodnej dla siebie porze, po otrzymaniu z Biblioteki smsa z numerem skrzynki i czterocyfrowym kodem odbioru.

Wrzutnia całodobowa znajduje się przy wejściu do Biblioteki od strony targowiska, uruchamia się po zeskanowaniu kodu z książki.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, chcemy ułatwić dostęp naszym Czytelnikom do zbiorów Biblioteki, a te usługi znacznie poszerzają komfort i możliwość bezpiecznego wyboru, który mamy nadzieję zachęci jeszcze bardziej do wypożyczania i czytania książek.

Tutaj więcej o zmianach w Bibliotece

Za utrudnienia przepraszamy, życzymy zdrowia i pogody ducha.

Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony