Książki elektroniczne

Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu nie tylko udostępnia zbiory i organizuje działalność kulturalno-oświatową, ale również gwarantuje przyjemność czytania przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, na komputerze, laptopie czy tablecie, gdzie tylko zechcesz: dom, praca, biblioteka, wszędzie, gdzie jest dostęp do Internetu. Skontaktuj się z Biblioteką, odbieraj kody i piny, wypożyczaj i czytaj książki bez wychodzenia z domu!

LEGIMI

W Bibliotece można otrzymać również kody do bazy ebooków Legimi na każdy miesiąc.
Zainteresowanych odbiorem kodu Czytelników prosimy o kontakt osobiście w godzinach pracy Biblioteki:
od poniedziałku do piątku
8:00-11:00 samoobsługa z dyżurem bibliotekarskim
11:00-19:00 pełna obsługa
w soboty
10:00-14:00 samoobsługa z dyżurem bibliotekarskim.
Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.
Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy, którzy ukończyli 13. rok życia, posiadający ważną kartę biblioteczną oraz mający uregulowane należności i zobowiązania wobec Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI
w Oświęcimiu.
Kody udostępniane są bezpłatnie.
Każdy Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod w miesiącu.
Kod należy aktywować na stronie: https://www.legimi.pl/rajska/
Kody są ważne przez miesiąc od momentu aktywacji.
Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi.

TUTAJ ZOBACZ JAK AKTYWOWAĆ KOD DO LEGIMI

Aby korzystać z ebooków (książek elektronicznych) należy zainstalować aplikację Legimi dostępną na smartfony i tablety z iOSem (iPhone oraz iPad) i Androidem. Z aplikacji można również korzystać na urządzeniach z Windowsem 8/10 (tablety i komputery) oraz na następujących czytnikach: PocketBook Inkpad X, PocketBook Touch Lux 5, PocketBook Color, PocketBook Touch HD 3, PocketBook Touch Lux 4, PocketBook InkPad 3, PocketBook Aqua 2, PocketBook InkPad 3 Pro, PocketBook Touch Lux 3, PocketBook Touch Lux 2, PocketBook Touch HD 2, PocketBook Touch HD, InkBOOK Calypso Plus, InkBOOK Prime HD, InkBook Lumos, InkBOOK Classic 2, Onyx Boox C67ML Carta2+, Onyx Boox C67ML Carta+, Onyx Boox C67ML Carta, Onyx Boox C67 AfterGlow 2, Onyx Boox T68 Lynx, Onyx Boox C65 HD Storia, Onyx Boox C65 HD AfterGlow. Dostępna jest również aplikacja Legimi na Kindle na wybrane modele czytników Kindle.


IBUK Libra

Zapraszamy do korzystania z oferty książek elektronicznych z zakresu literatury akademickiej i specjalistycznej, czasopism naukowych, jak również podręczników i lektur szkolnych itd. Zapisanym Czytelnikom zapewniamy bezpłatny dostęp do 2761 tytułów na platformie IBUK Libra, z której można korzystać z komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. W oświęcimskiej Bibliotece można otrzymać Pin - kod aktywacyjny do bazy IBUK LIBRA, wystarczy być zapisanym Czytelnikiem. Pin jest ważny przez rok od momentu aktywacji. Liczba pinów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia się po kod. Z wybranych zasobów można korzystać z dowolnego miejsca, na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie, 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu!

Jak zacząć?
- Skontaktuj się z oświęcimską Biblioteką i odbierz kod Pin
(osobiście lub telefonicznie: 33 847 98 10 lub mailowo: infobroker@mbp-oswiecim.pl)
- Wejdź na: http://libra.ibuk.pl
- Zarejestruj się (podaj e-mail i hasło i potwierdź rejestrację na swojej poczcie)
- Z opcji (prawy, górny róg, śrubka) na IBUKU wybierz "Moje biblioteki"
- Naciśnij + DODAJ KOD PIN i wpisz kod Pin otrzymany z Biblioteki i gotowe.

Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony
//]]>