Spotkajmy się w Bibliotece !

Zapraszamy na poranki literackie i lekcje biblioteczne

Zapraszamy na lekcje biblioteczne dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży. Nasze zajęcia dostosowane są nie tylko do wieku, ale i zainteresowań uczestników, dlatego też spotkania mają charakter warsztatów angażujących uczniów, wykorzystują różnorodne środki dydaktyczne i aktywne metody pracy. Ponadto dysponujemy przygotowaną do celów edukacyjnych klasopracownią, nowoczesnym sprzętem multimedialnym. Proponujemy kilka obszarów tematycznych.

Wybierz temat. Przyjdź na lekcje ! Zapraszamy

Oferta dla przedszkoli

Oferta dla szkół podstawowych

Oferta dla szkół średnich

Spotkania edukacyjne

Dlaczego warto przyjść na lekcje do Biblioteki ?

LEKCJE BIBLIOTECZNE - WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu co roku przygotowuje dla uczniów oświęcimskich szkół nową ofertę lekcji bibliotecznych. Także i w tym roku wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zaproponujemy Państwu nową tematykę spotkań i zaprosimy uczniów do odkrywania nowych obszarów wiedzy. Pragniemy, aby przygotowana przez bibliotekę oferta lekcji odpowiadała potrzebom uczniów i nauczycieli. Mając zatem na uwadze wszystkie te względy, przygotowaliśmy ankietę, która pozwoli nam poznać Państwa oczekiwania, a tym samym lepiej przygotować nową ofertę. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu tylko kilka minut. Dziękujemy

Warsztaty dla dorosłych

Zapraszamy nauczycieli, bibliotekarzy studentów Tematy zajęć
Lekcje

Lekcje

Pamiętaj, to Ty najlepiej znasz swoją grupę. Wybierając lekcję zastanów się, czy uczestniczki i uczestnicy zajęć poradzą sobie z danym tematem. Czy nie będzie dla nich zbyt łatwy? W razie potrzeby skorzystaj lekcji na wyższym lub niższym poziomie.
Czytaj więcej
Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony