12.11.2020 g. 11:00 Spotkanie autorskie online z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel

Serdecznie zapraszamy 12 listopada o godz. 11:00 na spotkanie autorskie online z Roksaną Jędrzejewską - Wróbel, pisarką wyróżnioną w 27. Ogólnopolskiej Nagrodzie Literackiej za książkę "Pracownia Aurory" wydaną przez Wydawnictwo Bajka.

Zapraszamy dzieci, rodziców, polonistów, wszystkich zainteresowanych tematem książki i twórczością dla dzieci.

W spotkaniu można wziąć udział w bardzo prosty sposób, wystarczy chwilę przed spotkaniem

kliknąć tutaj

a zostaniemy przeniesieni do relacji na żywo ze spotkania. UWAGA - trzeba będzie trochę przewinąć relację do przodu.

Spotkanie organizowane jest w ramach 27. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.
Projekt realizowany przy finansowym wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.