17 czerwca, g. 17, o buncie dziecka, trudnych emocjach i radzeniu sobie z nimi – szkolenie dla rodziców

O BUNCIE DZIECKA, TRUDNYCH EMOCJACH I RADZENIU SOBIE Z NIMI - szkolenie dla rodziców i opiekunów z psychologiem.

17 czerwca, godz. 17:00, Aula, obowiązują zapisy.

Warsztat prowadzi Magdalena Kosowska, psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta umiejętności społecznych.

Rodzice będą mogli w tym czasie zostawić swoje dzieci na równoległym warsztacie literacko-plastyczno-ruchowym, przestrzegającym dzieci przed niebezpiecznymi sytuacjami. Warsztat przygotowany jest dla dzieci w wieku do 7 lat. Jeżeli rodzic przyjdzie z dzieckiem, to przy zapisywaniu się na warsztat należy zgłosić liczbę dzieci na równoległy warsztat dla dzieci. Warsztat dla dzieci jest przygotowany tematycznie do wieku do 7 lat. Rodzice starszych dzieci mogą na czas warsztatu pozostawić je w dziale multimedia.

Zapisy w Czytelni u Infobrokera lub tel. 33 847 98 10. Liczba miejsc ograniczona, udział jest bezpłatny.

Działanie jest realizowane w ramach projektu Akademia Rodzinna – zabawa w czytanie, który dofinansowano z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Zapraszamy.

Na plakacie pielgrzym na szlaku Camino de Santiago i informacje organizacyjne o spotkaniu