17 czerwca, g. 17, warsztat przestrzegający dzieci przed niebezpiecznymi sytuacjami

WARSZTAT PRZESTRZEGAJĄCY DZIECI PRZED NIEBEZPIECZNYMI SYTUACJAMI - "O większego trudno zucha, jak był Stefek Burczymucha".

17 czerwca, godz. 17:00, Aula, obowiązują zapisy (zajęcia w pierwszej kolejności dla dzieci rodziców biorących udział w szkoleniu z psychologiem o buncie i trudnych emocjach).

Warsztat literacko-plastyczno-ruchowy dla dzieci młodszych do 7 lat. Rodzice będą mogli w tym czasie wziąć udział w warsztacie z psychologiem „O buncie dziecka, mówieniu nie, o trudnych emocjach i radzeniu sobie z nimi”. Warsztat przygotowany jest dla dzieci w wieku do 7 lat. Rodzice starszych dzieci mogą na czas warsztatu pozostawić je w dziale multimedia.

Zapisy w Czytelni u Infobrokera lub tel. 33 847 98 10. Liczba miejsc ograniczona, udział jest bezpłatny.

Działanie jest realizowane w ramach projektu Akademia Rodzinna – zabawa w czytanie, który dofinansowano z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Zapraszamy.

Na plakacie pielgrzym na szlaku Camino de Santiago i informacje organizacyjne o spotkaniu