4.11.2020 g. 11:00 Spotkanie autorskie online z Beatą Ostrowicką

Zapowiada się świetne spotkanie i atrakcyjna nagroda!

Serdecznie zapraszamy 4 listopada o godz. 11:00 na spotkanie autorskie online z Beatą Ostrowicką, pisarką wyróżnioną w 27. Ogólnopolskiej Nagrodzie Literackiej za książkę "Szczygły" wydaną przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

Zapraszamy dzieci, rodziców, polonistów, wszystkich zainteresowanych tematem książki i twórczością dla dzieci.

W spotkaniu można wziąć udział w bardzo prosty sposób, wystarczy chwilę przed spotkaniem

kliknąć tutaj

a zostaniemy przeniesieni do relacji na żywo ze spotkania.

Natomiast klasy i grupy zorganizowane, które zapisywały się wcześniej, będą uczestniczyć w spotkaniu za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Jeżeli ktoś chciałby zadać pytanie naszemu gościowi, to proszę je sformułować w komentarzu pod postem na Facebooku Biblioteki lub przesłać na maila: marketing@mbp-oswiecim.pl, a Pani Beata odpowie na nie już w najbliższą środę podczas spotkania.

UWAGA, będzie również nagroda! Dla autora pytania, które najbardziej spodoba się pisarce, czeka atrakcyjna nagroda. Zwycięzcę poznamy podczas spotkania. Warto! Zapraszamy!

Spotkanie organizowane jest w ramach 27. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.
Projekt realizowany przy finansowym wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.