5 kwietnia, g. 17:30 Spotkanie autorskie z Jolantą Kupiec

Spotkanie autorskie z Jolantą Kupiec

Zapraszamy 5 kwietnia 2022, o godz. 17:30, Aula Biblioteki, wstęp wolny.
Będzie to spotkanie promujące jej najnowszą książkę "Znamię Boga tom 1 Kraina Andona".
To książka o dziejach ludzkości z wplecionymi tajemniczymi elementami.

Jolanta Kupiec - oświęcimianka, historyk sztuki - UJ Kraków - wieloletni pracownik Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Maluje, rzeźbi, pisze - zrzeszona w RSTK "Grupa na Zamku"; pasjonują ją cywilizacje starożytne, bardzo starożytne - i pozaziemskie - oraz mistyka, parapsychologia, duchowość, astronomia, życie na Ziemi i poza Ziemią, przeszłość i przyszłość Ziemi...

"Opowieść rozpoczynam od informacji, jak i dlaczego powstała zaprezentowana powieść. - Teraz krótko o pierwszym z czternastu rozdziałów książki - 1. "Bliźniaki" - W odległych czasach niezwykła para bliźniąt wyrusza na nieznane ziemie. Opuszczają ciepłą rodową krainę i intuicyjnie kierują się na północ. Doświadczają wielu ciekawych, czasem dziwnych zjawisk. Jednym z nich jest odczucie, początkowo trwożliwe, czegoś wokół nich, dotychczas nieznanego, niewidzialnego. Z czasem akceptują odruchowo nieokreśloną obecność, odczuwając jej przyjazne i pomocne istnienie. Co im towarzyszy? Gdzie dotrą? Jak zmieniać będzie się ich życie? O tym w książce" - Jolanta Kupiec.

Zapraszamy serdecznie!