Zapraszamy do korzystania z oferty książek elektronicznych z zakresu literatury akademickiej i specjalistycznej, czasopism naukowych, podręczników i lektur szkolnych itd.

Od dzisiaj naszym Czytelnikom zapewniamy bezpłatny dostęp do 2761 tytułów na platformie IBUK Libra, z której można korzystać z komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. W oświęcimskiej Bibliotece można otrzymać Pin - kod aktywacyjny do bazy IBUK LIBRA, wystarczy być zapisanym Czytelnikiem. Pin jest ważny przez rok. Liczba pinów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia się po kod. Z wybranych zasobów można korzystać z dowolnego miejsca, na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie, 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu! Skontaktuj się z Biblioteką, odbierz Pin i wypożyczaj książki bez wychodzenia z domu!

Jak zacząć?:

- Skontaktuj się z oświęcimską Biblioteką i odbierz kod Pin (tel. 33 847 98 10, mail: infobroker@mbp-oswiecim.pl)
- Zarejestruj się (podaj e-mail i hasło i potwierdź rejestrację na swojej poczcie)
- Z opcji (prawy, górny róg, śrubka) na IBUKU wybierz "Moje biblioteki"
- Naciśnij + DODAJ KOD PIN i wpisz kod Pin otrzymany z Biblioteki.

TUTAJ INSTRUKCJA WPROWADZANIA KODU PIN

I gotowe! Zapraszamy po Piny.