Katalog zbiorów

REZERWACJE

Czytelnik może zarezerwować maksymalnie 5 tytułów, prosimy pamiętać o tym, że zgodnie z regulaminem na jedno konto można wypożyczyć 5 pozycji

1 dokument może zarezerwować maksymalnie 5 osób

Czytelnik po otrzymaniu powiadomienia (sms/email) będzie miał 3 dni robocze na wypożyczenie zarezerwowanej pozycji. Jeżeli w tym terminie nie zgłosi się do biblioteki, rezerwacja ulegnie automatycznie skasowaniu. Biblioteka nie będzie telefonicznie informowała o rezerwacjach - czytelnicy którzy nie podali nr telefonu komórkowego lub email będą zobowiązani dowiadywać się (osobiście lub telefonicznie) czy zamówiona pozycja jest do odbioru. W ich przypadku termin również wynosi 3 dni.

W przypadku rezerwacji dzieł wielotomowych prosimy rezerwować jeden tom cyklu, ten który aktualnie chcą Państwo przeczytać. W związku z różnymi terminami zwrotów poszczególnych tomów, chcemy uniknąć sytuacji, że mając zarezerwowane np. tomy 1, 2, 3 jako pierwszy otrzymacie Państwo tom 3 (bo ten akurat zostanie zwrócony).

Jeśli nie udało Ci się skorzystać z katalogu prosimy o kontakt z naszym informatykiem - informatyk@mbp-oswiecim.pl - zaistniała sytuacja może mieć związek z konfiguracją sieci.


Aktywuj konto elektroniczne

Szanowny Czytelniku i Użytkowniku Biblioteki

Przy najbliższej wizycie w Bibliotece poproś bibliotekarza o aktywację Twojego internetowego konta bibliotecznego. Do aktywacji konta konieczne będzie posiadania karty bibliotecznej. Podczas aktywacji konta otrzymasz hasło startowe, które zmienisz przy pierwszym logowaniu.

PIERWSZE LOGOWANIE

(po wcześniejszej aktywacji konta w Bibliotece)

2. ZALOGUJ SIĘ

Wpisz login (nr Twojej karty bibliotecznej) i hasło, które otrzymałeś podczas aktywacji konta w Bibliotece.

3. ZMIEŃ HASŁO

Nowe hasło musi składać się z minimum 8 znaków w tym: jednej dużej litery, cyfry i znaku specjalnego (np. $, !, ?)

4. KORZYSTAJ Z KONTA

Dzięki aktywacji konta będziesz mógł sprawdzać stan swojego konta, rezerwować książki, przeglądać historię wypożyczeń.