Katalog zbiorów

Czytelnik może zarezerwować maksymalnie 5 tytułów, prosimy pamiętać o tym, że zgodnie z regulaminem na jedno konto można wypożyczyć 5 pozycji

1 dokument może zarezerwować maksymalnie 5 osób

Czytelnik po otrzymaniu powiadomienia (sms/email) będzie miał 3 dni robocze na wypożyczenie zarezerwowanej pozycji. Jeżeli w tym terminie nie zgłosi się do biblioteki, rezerwacja ulegnie automatycznie skasowaniu. Biblioteka nie będzie telefonicznie informowała o rezerwacjach – czytelnicy którzy nie podali nr telefonu komórkowego lub email będą zobowiązani dowiadywać się (osobiście lub telefonicznie) czy zamówiona pozycja jest do odbioru. W ich przypadku termin również wynosi 3 dni.

W przypadku rezerwacji dzieł wielotomowych prosimy rezerwować jeden tom cyklu, ten który aktualnie chcą Państwo przeczytać. W związku z różnymi terminami zwrotów poszczególnych tomów, chcemy uniknąć sytuacji, że mając zarezerwowane np. tomy 1, 2, 3 jako pierwszy otrzymacie Państwo tom 3 (bo ten akurat zostanie zwrócony).

ebipo

Katalog zbiorów w systemie WebMak

Nowa wersja katalogu w systemie WebMak to przyjazne i szybkie wyszukiwanie pozycji, udoskonalone o mechanizm podpowiedzi i korekty błędów przy formułowaniu zapytań. Każdy wyszukany rekord zawiera informacje o dostępności, szczegółowym opisie i liście tagów. Wyszukiwarka jest na bieżąco udoskonalana i rozwijana.

Baza bibliograficzna powiatu oświęcimskiego

Dotychczasowa wersja katalogu umożliwiająca przeglądanie rekordów wybranych baz  według indeksów. Istnieje możliwość przeglądania wybranego indeksu rekord po rekordzie.

 

Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony