Ogłaszamy konkurs ofert na najem lokalu użytkowego do działalności gastronomiczno – handlowej

Miejska Biblioteka Publiczna im.Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu ogłasza konkurs na najem lokalu użytkowego do działalności gastronomiczno – handlowej.

Lokal znajduje się na parterze budynku, po prawej stronie wejścia do Biblioteki (od strony ulicy Nojego). Zaplecze lokalu składa się z trzech pomieszczeń: właściwego z ladą (14,62 m2), pomieszczenie ze zlewozmywakiem w zabudowie i umywalką (4,66 m2) oraz miejsce magazynowe z oddzielnym wejściem (18,56m2). Łączna powierzchnia lokalu: 37,84m2. Lokal został wyremontowany i częściowo przystosowany do gastronomii. Miejsce wyposażone jest w instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, przeciwpożarową i antywłamaniową, klimatyzację nawiewowo – wyciągową. Dodatkowo obiekt biblioteki chroniony jest całodobowo przez Firmę ochroniarską. Obok zlokalizowane są dwie oddzielne toalety. W lokalu jednocześnie można prowadzić działalność handlową.

Więcej szczegółów na stronie BIP internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu, zakładka zamówienia publiczne lub oferta tutaj. Zapraszamy.