O adaptacji dziecka. Spotkanie w Akademii Rodzinnej 2.06, g. 17:00

Zapraszamy rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku od 3 lat, na spotkanie w Akademii Rodzinnej 🙂 Warsztat z Aleksandrą Wasielą o adaptacji dziecka do obowiązków 2 czerwca, godz. 17:00.
Zapisy: osobiście w Czytelni, tel. 338479810.
Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Aleksandra Wasiela. Mama Alanka, który niedawno rozpoczął własną przygodę z przedszkolem. Pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego, autorka poradnika dla rodziców pt. "Mój maluszek idzie do przedszkola. Jak przygotować dziecko na przygodę z przedszkolem?" oraz książeczki dla dzieci- przyszłych przedszkolaków pt. "Aliś idzie do przedszkola", która dokładnie opisuje elementy dnia przedszkolnego. Autorka bloga o adaptacji przedszkolnej o nazwie: mamaOlazprzedszkola. Prowadząca zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków "Pora do przedszkola". Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Uwielbiam obserwować wszechstronny rozwój maluchów, bez wątpienia praca nauczycielki przedszkola jest moją pasją.

Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury