Miejska Biblioteka Publiczna im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu, poszukuje kandydata na stanowisko: Bibliotekarz, w dziale Udostępniania Zbiorów. Od kandydatów oczekujemy :
1. wykształcenie minimum średnie
2. mile widziana wiedza z zakresu bibliotekoznawstwa i pracy w bibliotece
3. ogólna orientacja z zakresu literatury dla dzieci i dorosłych
4. motywacja do pracy na rzecz społeczności lokalnej,
5. sumienność i dyspozycyjność
6. dodatkowym atutem będzie umiejętność wykorzystywania znajomości obsługi komputera do pracy edukacyjnej

Oferujemy:
1. zatrudnienie na umowę o pracę,
2. praca w wymiarze 1,0 etatu,
3. praca zmianowa, dwie zmiany
4. wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatek za wieloletnią pracę w zależności od udokumentowanego stażu pracy.
5. możliwość rozwoju i szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kadry@mbp-oswiecim.pl, w tytule maila prosimy napisać „rekrutacja UZ” lub złożenie CV w sekretariacie Biblioteki ( II p., budynek Biblioteki ul. Nojego 2B Oświęcim), w terminie do 18.09.2023 r. do godz.12.00

WAŻNE: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄZKI w Oświęcimiu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Po weryfikacji Państwa dokumentów wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.