Relacja ze spotkania z Maciejem Młynarczykiem

18 stycznia mieliśmy zaszczyt gościć w naszej Bibliotece Macieja Młynarczyka, autora książki "Idę, słuchając życia", który podzielił się z nami swoimi niezwykłymi doświadczeniami z samotnej pieszej wędrówki szlakiem Santiago de Compostela.

Maciej Młynarczyk opowiadał o swojej wędrówce po północno-zachodniej Hiszpanii, pokonując dystans 860 kilometrów, z czego większość trasy przebył nocą. Opowieści o noclegach w niezwykłych miejscach takich jak stare jaskinie, wzbudzały podziw i ciekawość.
Autor podkreślił, jak ważna w tej podróży była dla niego możliwość słuchania siebie i obserwowania zachodzących w nim przemian.

Efektem tej wyjątkowej podróży jest pierwsza książka Macieja Młynarczyka, pełna inspirujących myśli
i wniosków. Książka zaczyna się od słów, które mogą być przewodnikiem dla każdego z nas:
"Im więcej oddanych serc jest blisko waszego serca, tym łatwiej brnąć do przodu, pokonywać samotność
i czas".

Po prezentacji odbyła się sesja pytań, podczas której dowiedzieliśmy się o planach wydawniczych autora, jego współpracy z znanym podróżnikiem Markiem Kamińskim, o jego zawodzie sztukatora a także o podróżowaniu, które jak podkreślił, jest jego życiową drogą. Spotkanie z Maciejem Młynarczykiem było nie tylko okazją do poznania historii autora, ale również do zrozumienia, jak ważne w życiu jest podążanie za swoją pasją
i słuchanie własnego serca.

Dziękujemy Maciejowi Młynarczykowi za podzielenie się swoją historią i wszystkim uczestnikom za tworzenie wyjątkowej atmosfery spotkania.

Powiekszanie czcionki
Zmiana kontrastu/koloru strony
//]]>