Spotkanie autorskie z oświęcimianką Sylwią Bies 12.03.2020, g. 17:00

Serdecznie zapraszamy 12 marca o godz. 17:00 do czytelni biblioteki na spotkanie autorskie z Sylwią Bies.

Sylwia Bies, rocznik '88, oświęcimianka z urodzenia i wyboru. Polonistka, nauczyciel zawodu, miłośniczka książek i dalekich podróży. W dniu spotkania autorskiego premierę będzie miała jej debiutancka powieść - thriller psychologiczny "FIKCJA".

O czym jest ta książka? Kiedy doświadczona bolesną przeszłością Kaja nareszcie odnajduje bezpieczną przystań u boku kochającego męża, los zakpił z niej kolejny raz. Nagła śmierć Wojtka to dopiero początek dramatu, z jakim przyjdzie się jej zmierzyć. Niespodziewana propozycja pomocy okazuje się śmiertelnie niebezpieczną pułapką. Kaja nikomu nie może ufać. Nawet samej sobie i własnym wspomnieniom. A może przede wszystkim im… Gdy już tylko cienka linia dzieli ją od obłędu, postanawia zawalczyć o prawdę za wszelką cenę. Czy dotychczasowe życie Kai to wyłącznie fikcja? Jak bolesna okaże się rzeczywistość?

To tak pokrótce, reszty dowiecie się z książek, które będzie można zakupić podczas spotkania autorskiego 12 marca w oświęcimskiej bibliotece. Serdecznie zapraszamy na spotkanie.