Spotkanie z Basią Kosmowską. Relacja

Dzisiaj mieliśmy zaszczyt gościć w naszej Bibliotece wybitną pisarkę dla dzieci, Barbarę Kosmowską. Spotkanie odbyło się w niesamowicie ciepłej i radosnej atmosferze.

Młodzi czytelnicy, którzy wypełnili aulę po brzegi, z zapartym tchem słuchali każdego słowa autorki. Barbara Kosmowska z ogromną pasją dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat literatury, procesu twórczego oraz inspiracji, które napędzają jej pióro.

Pytania od publiczności zdawały się nie mieć końca! Od indywidualnych interpretacji jej książek, przez pytania o ulubione postacie, aż do tajników warsztatu pisarskiego.

Na koniec spotkania pani Barbara Kosmowska z wielką radością podpisywała swoje książki. Zrobiła również wpis do bibliotecznej kroniki, zostawiając trwały ślad swojej wizyty.

Dziękujemy pani Barbarze Kosmowskiej za niezapomniane popołudnie i mamy nadzieję na kolejne spotkania. Chcielibyśmy także podziękować wszystkim obecnym za niesamowitą atmosferę i entuzjazm. To dzięki Wam spotkanie było tak udane.

Nie możemy się doczekać kolejnych tak inspirujących wydarzeń!

30. Ogólnopolska Nagroda Literacka im. Kornela Makuszyńskiego. Oświęcim 2023

Działanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury