Zaproszenie do składania ofert na najem lokalu

Miejska Biblioteka Publiczna im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu zaprasza do skadania ofert na najem lokalu do działalności gastronomiczno – handlowej.

👉 Lokal znajduje się na parterze budynku, po prawej stronie wejścia do Biblioteki (od strony ulicy Nojego).

👉Zaplecze lokalu składa się z trzech pomieszczeń: właściwego z ladą (14,62 m2), pomieszczenia ze zlewozmywakiem w zabudowie i umywalką (4,66 m2) oraz miejsca magazynowego (18,56m2). Łączna powierzchnia lokalu: 37,84m2.

👉Lokal został wyremontowany i przystosowany do gastronomii. Miejsce wyposażone jest w instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, przeciwpożarową i antywłamaniową, klimatyzację nawiewowo – wyciągową.

👉Obok zlokalizowane są dwie oddzielne toalety.

👉Dodatkowo obiekt Biblioteki chroniony jest całodobowo przez Firmę ochroniarską. W lokalu jednocześnie można prowadzić działalność handlową.

👉👉Oferty należy składać do 25 sierpnia 2021 r.

Więcej szczegółów na stronie internetowej BIP Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu, zakładka zamówienia publiczne. Zapraszamy.