Szanowni Państwo od 1 października 2023 r. przywrócona zostaje pierwotna zasada przyznawania kodów Legimi, polegająca na osobistym odbiorze kodu w Bibliotece, ul. Nojego 2b, stanowisko Infobrokera, I piętro (czytelnia).

Korekta wprowadzona na czas pandemii koronawirusa, polegająca na dostarczaniu kodów drogą mailową, telefonicznie czy za pomocą Messengera FB zostaje odwołana.

Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy, którzy ukończyli 13. rok życia, posiadający ważną kartę biblioteczną oraz mający uregulowane należności i zobowiązania wobec Biblioteki GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu.

Jak otrzymać kod?

Na początku miesiąca przyjdź do Biblioteki i odbierz darmowy, miesięczny kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.

Ważne: liczba kodów w miesiącu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór. Dlatego sugerujemy odebranie kodu pierwszego dnia roboczego miesiąca.

Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.
Każdy Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod w miesiącu.

Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi.