Na dzień dobry. Na dobrą noc. Warsztaty biblioterapii, 17.05, 24.05, g. 10:30

Zapraszamy osoby dorosłe na warsztaty biblioterapii:

17 maja o godzinie 10.30 „Dzień taki szczęśliwy” - o radości życia.”

24 maja o godzinie 10.30 „Ranki szczęśliwe wiosennych bulwarów”/
„Podszewka świata ” - o poczuciu bezpieczeństwa, nawiązywaniu przyjaźni, relacjach z innymi.

Spotkania poprowadzi dr Wanda Matras-Mastalerz - Adiunkt w Instytucie Nauk
o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa, Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu, kierownik Zespołu ds. Badań nad Książką w ramach Ośrodka Badań nad Mediami UP w Krakowie, kierownik kursów z zakresu biblioterapii i bajkoterapii, autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu terapeutycznej funkcji książki, biblioterapii, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, technik pracy umysłowej oraz edukacji medialnej i czytelniczej.

Zapisy osobiście w Czytelni Ip. lub telefonicznie 338479810.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Pierwszeństwo mają osoby z dysfunkcją wzroku. Udział bezpłatny.

Działanie realizowane w ramach projektu
„Dotykiem widzę.” Aktywizacja czytelnicza osób z dysfunkcją wzroku.