Święta z książką czyli konkurs i kiermasz w Bibliotece

Szukacie idealnego prezentu na zbliżające się święta? Książka to zawsze trafiony i ceniony upominek, który sprawdzi się jako prezent dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Jeśli więc brakuje Wam pomysłów na prezent, lub po prostu nie zdążyliście jeszcze niczego wybrać, nasza świąteczna oferta będzie idealnym rozwiązaniem.

"Świąteczny kiermasz"

Zapraszamy do naszej księgarni, gdzie czeka na Was niezwykle urozmaicona oferta książek! Wśród naszych półek znajdziecie prawdziwe literackie perełki, które będą doskonałym wzbogaceniem dla Waszych domowych biblioteczek. To także idealne miejsce, aby znaleźć wyjątkowy prezent pod choinkę dla siebie i Waszych bliskich. W naszej księgarni książki oferowane są w atrakcyjnych cenach, z uwzględnieniem świątecznych rabatów i cenowych hitów.

"Książka pod choinkę"
Świąteczna zabawa literacka przeznaczona jest dla czytelników naszej Biblioteki, którzy w terminie od 18.12 do 22.12.2023 roku, w godzinach od 11:00-19:00 wypożyczą co najminiej pięć książek.
Każdego dnia (w terminie od 18.12 do 22.12) dostępnych będzie pięć szczęsliwych losów, dla czytelników którzy wypożyczą co najmniej pięć książek.
W naszej świątecznej zabawie czytelnik może wziąć udział 1 raz.
Miejsce: Wypożyczalnia i Biblioteka Młodych.