„Wyprawa po skarby” z Brzechwą i Fredrą, z zadaniami plastycznymi, ruchowymi, zagadkami i łamigłówkami na temat Aleksandra Fredry, Jana Brzechwy i ich utworów - to miejska gra terenowa o charakterze literackim organizowana w ramach projektu „Akademia Rodzinna – sztuka czytania”. Grę rozpoczynamy 25 sierpnia, w dowolnej chwili pomiędzy godz. 11:00 a 14:30, jednakże należy grę zakończyć do godz. 15:00.

Na terenie miasta Oświęcim, dzielnice: Stare Miasto, S-centrum ukryto pięć punktów z zadaniami do wykonania. Celem graczy jest odnalezienie wszystkich punktów posiłkując się mapą, która będzie dołączona do pakietu startowego, zebranie wszystkich podpisów na karcie obiegowej i wykonanie zadań według instrukcji.

Pakiet startowy gry należy pobrać w Bibliotece Młodych w dniach 22 – 24 sierpnia 2023 r. w godzinach pracy Biblioteki. Zapisy: Osobiście w czytelni lub telefonicznie 33 847 98 10 do 21.08.2023 z zastrzeżeniem że do 21.08.2023 należy wpisać się na listę do ubezpieczenia NW.

Szczegóły gry: Rebulamin pobierz tutaj